WORKSHOPLAR
Beden, Zihin ve Ruh dengesinin yeniden sağlanması için muhteşem bir alan yarattık, fiziksel aktivitelerden beslenmeye ve psikolojik eğitimlere, ihtiyacın olan her şey burada.
İDEAL KİLO YARATIMI

Zayıflamanın en keyifli halini yaşayarak farkındalık, özgüven, motivasyon, otohipnoz, meditasyon, EFT, nefes çalışmaları ile kalıcı zayıflama bilincine sahip olacaksınız.

Programımızda NELER VAR?

Beslenme eğitimi; kalıcılık için olmazsa olmaz bilgiler

Neden yürüyüş yapmalıyız?

Potansiyeline uygun spor faaliyeti ne demek?

Kalıcılık eğitimleri

Zayıflama yalanları eğitimi!

Kişiye özel denilen sınır nerede başlar?

Programımızda NELER YOK!!!

Hiçbir ürün satışı yok.

İlaç yok, hap yok, toz yok.

Zorlama yok.

Manipüle etmek yok.

Herkesin kendi potansiyelini açığa çıkarmasını hedeflediğimiz için kıyaslama ve yarıştırma asla yok.

Yaşamın tadını çıkarmayı ihmal etmeden; sakin, dost ve güvenilir bir ortamda hem ruhunu dinlendirip hem de ideal kiloya ulaşmak ve sonrasında da o kiloda kalmak artık mümkün. Ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksın ve ideal kilodan çok daha fazlasını, özgürlüğün sihirli dünyasını bulacaksın.

Hayatta ki hiç bir şey KARARLI BİR İNSANDAN daha güçlü değildir.

Başaranlar kulübüne hoş geldin.

Neler yapıyoruz?
Sağlıklı beslenme
Yaşadığımız bu modern! toplum, yiyecek üretiyor, içine MSG gibi lezzet arttırıcılar, aspartam gibi beyin uyarıcılar, koruyucu maddeler koyarak bizleri bu yiyeceklere bağımlı kılıyor. Sonra bizler birer bağımlı olduğumuzun farkına bile varamadan başka bağımlılara acıyoruz. Ama yiğidi öldür hakkını ver demiş atalarımız. Çok da acımasız olmayalım, sistemin bu çarkları aslında özgürlüğümüze saygıda kusur etmiyor. Pepsi ile Cocacola arasında hala özgürce seçim yapabiliyoruz. Tüketimimiz gereksinmelerimizi kat kat aşarken önce cüzdanımızı sonra bedenimizi, beynimizi, sağlığımızı ve zamanımızı bu yola kurban ediyoruz. Sonra kaybettiklerimize yeniden kavuşabilmek için yeni tüketim zincirlerinin içine giriyor, çoklu çarkların içinde dönüp duruyoruz. O kadar çok ihtiyaç duymadığımız şey tüketiyoruz ki sonra bu bağımlılıkların kölesi oluyoruz.
Doğa yürüyüşleri
Nerede olursak olalım, Doğa Ana’nın bize sunduğu güzelliklerden yararlanmazsak olmaz. İstanbul'un en güzel sahil şeritleri ve Belgrad ormanında, sabahları üyelerimizin hareket kapasitesi göz önünde bulundurularak belirlediğimiz yürüyüşler veya koşular yapıyoruz.
Ertelemeden, bahaneler üretmeden, harekete geçersen yolun yarısını almış sayılırsın. Zihninde bugüne kadar oluşturduğun kalıplar sana hükmetmeden sen ona hükmet, eskileri yık ve kendine yeni bir sen yarat. Bu değişim için ihtiyaç duyduğun tüm çalışmalar seni bekliyor..
Spor egzersizleri ve masaj
Gün içerisinde, ulaşmak istediğimiz beden tipine göre spor hocalarımızla birlikte ilgili kas gurubunu çalıştırmaya yönelik Spor egzersizleri yapıyoruz. Dinlenmek için de masaj.
Meditasyon, Otohipnoz, EFT
Meditasyon her insanın özünde olanı görebilmesi için yapması gereken olmazsa olmazdır. Bizler burada zihnimizin gürültülü sesini susturup kalbin sesini açmayı öğretiyoruz. Otohipnoz ve EFT seanslarıyla fiziksel bedeniniz sürece başlarken psikolojik olarak sağlam bir altyapı hazırlıyoruz.
Biz bir çok oyunun akışını değiştirdik, şimdi sıra sen de ...
Eski esarettir yeni özgürlüktür. Eskiyi bırakın, Yeniliğe ve özgürlüğe açılın…
Hayatının akışından memnun değimlisin? Kilolu olma nedeniniz ne olursa olsun, ister 5 kilo, ister 50 kilo fazlanız olsun, belki daha önce kezlerce denediniz, beklide bu ilk denemeniz olacak! Gelin birlikte yeni şeyler öğrenelim ve kendinizi baştan yaratın.
Ağaç değiliz… Bulunduğumuz yeri beğenmiyorsak değiştirmek bizim elimizde. İdeal kiloda, fit ve sağlıklı olmak için hastalanmayı beklemeyin. Fazla kilolardan kurtul, mucizeyi yaşa; gençleş, arın ve mücevhere sahip ol. Yeni hayatına hoş geldin.
Sen zeki bir kadınsın. Yeteneklisin. Beceriklisin. Hayatının birçok alanında başarılısın. Peki, o zaman neden kilo veremiyorsun? Kendini suçluyor musun? Kendine kızıyor musun_?_ _Artık bu sorunu çözemeyeceğinden korkmaya başladın mı?_ _İşte tam da bu noktada sana yardımcı olabilirim._
Başarı Hikayeleri
ŞİRİN T.
83,4 kg - 59 kg - 3 ay
DERYA B.
'87 kg - 68 kg - 3 ay
BAŞARI HİKAYELERİNİN TAMAMI
Bu hayat kısacık bir öyküden ibaret. Ve bu öykünün yazarı senden başkası değil. Bazı cümleleri başkalarının yazması, böyle devam etmesini gerektirmez. Şu andan itibaren öykü nasıl devam etsin?