Kilo Verin
“Vay be başardım, demek ki oluyor bu iş” diyenler gurubuna katılabilir ve bir ömür boyu ideal kiloda, ideal bedende yaşayabilirsiniz.
Kendisi için yola çıkan özel insanlardan biri olmaya bekliyoruz.

İdeal bedende, sağlıklı ve fit bir yaşam istiyorsunuz. Özgürce alışveriş yapabilmek istiyorsunuz, beğendiğiniz bir giysiye bakarken tezgâhtara ‘hediye arıyorum’ yalanını söylemeden özgürce…

Kiloların altında ezilen özgüveninize tekrar kavuşmak beklide onunla yeni tanışmak istiyorsunuz. İstiyorsunuz ama bunun için mucizevî bir hapın yada yatarken dinleyeceğiniz bir cd nin yeterli olabileceğini sanıyorsunuz ama aslında sadece kendiniz için yola çıkmanız gerekiyor hepsi bu.

Sizin için imkânsız görüneni hedefledik. Her koşulda kişiye özel uygulamalar ile gerek birebir çalışmalarla, gerekse uzaktan eğitim ve destekle, ya da sizin için oluşturduğumuz workshoplarla; en hafif, en sağlıklı, en fit duruma gelebilmeniz ve en yüksek potansiyelinizi yaşayabilmeniz için tasarlandık. Sonuçta bu güne kadar HİÇ GERÇEKLEŞTİRİLMEMİŞ bir projeyle tekrarlardan uzak bir sistem geliştirdik.

Size düşen ise sadece seçmek…

Bireysel seanslarımızda ya da uzaktan eğitim sitemimizde, deneyimlemiş ve başarmış, sizi algılayabilen capcanlı bir kadro ile karşılanacak ve huzurla ideal kilo yolculuğu başlarken tek tek fırlatıp atacağınız maskelerin sonunda özgürleşmiş olarak özgüveninizle buluşacaksınız.

Birebir seanslarımıza katılmak için yeterli zamanınız yok ise canlı online destek ile biz size geliyoruz. Sanal ortamda size özel birebir çalışmalarla sizi yine hedefinize taşımak için haftanın 6 günü ihtiyaca göre şekillenen programlar oluşturduk.

Dünyamıza kolayca uyum sağlayabilecek seçeneğimizi de unutmadık elbette. Sizin için tasarladığımız sosyal ağımızda bizimle aynı şeyleri yaşamış başarmış yada yolda olan arkadaşlarımızla birlikte teori, pratik, motivasyon vs her konuda gelişip, hedefinize emin adımlarla ilerlemenizi planladık.

Şimdi sıra sizde, kendisi için yola çıkan özel insanlardan biri olmaya bekliyoruz.

Biz bir çok oyunun akışını değiştirdik, şimdi sıra sen de ...
Eski esarettir yeni özgürlüktür. Eskiyi bırakın, Yeniliğe ve özgürlüğe açılın…
Hayatının akışından memnun değimlisin? Kilolu olma nedeniniz ne olursa olsun, ister 5 kilo, ister 50 kilo fazlanız olsun, belki daha önce kezlerce denediniz, beklide bu ilk denemeniz olacak! Gelin birlikte yeni şeyler öğrenelim ve kendinizi baştan yaratın.
Ağaç değiliz… Bulunduğumuz yeri beğenmiyorsak değiştirmek bizim elimizde. İdeal kiloda, fit ve sağlıklı olmak için hastalanmayı beklemeyin. Fazla kilolardan kurtul, mucizeyi yaşa; gençleş, arın ve mücevhere sahip ol. Yeni hayatına hoş geldin.
Sen zeki bir kadınsın. Yeteneklisin. Beceriklisin. Hayatının birçok alanında başarılısın. Peki, o zaman neden kilo veremiyorsun? Kendini suçluyor musun? Kendine kızıyor musun_?_ _Artık bu sorunu çözemeyeceğinden korkmaya başladın mı?_ _İşte tam da bu noktada sana yardımcı olabilirim._
Başarı Hikayeleri
ŞİRİN T.
83,4 kg - 59 kg - 3 ay
DERYA B.
'87 kg - 68 kg - 3 ay
BAŞARI HİKAYELERİNİN TAMAMI
Bu hayat kısacık bir öyküden ibaret. Ve bu öykünün yazarı senden başkası değil. Bazı cümleleri başkalarının yazması, böyle devam etmesini gerektirmez. Şu andan itibaren öykü nasıl devam etsin?