Bireysel Seanslar
ZAYIFLAMA EĞİTİM PROGRAMI
Aylık eğitim programları

Seanslarımız; ihtiyaca göre, haftanın sizin için belirlenen gün ve saatinde gerçekleştirilecektir. 40 dakikalık seanslar telefonla ya da görüntülü konuşmalar şeklinde olabilir.

Anlık Destek

Günlük ve anlık destek alabilmeniz başlangıçta çok önemlidir. Çünkü gündelik davranışlarımızın yüzde 40 gibi oranı alışkanlıklarımızdan meydana gelir ve zihin bu alışkanlıkları saniyeler içinde uygulamaya çalışır. Böyle anlarda farkındalık yaratabilecek bir zihin sizi kısır döngüden kurtaracaktır.

Günlük beslenme takibi

Kontrolsüz yeme bir beslenme değil bağımlılıktır. Keyif hiç değildir, bunu keyif zannetmek köleliğe teselli aramaktır. Enerji yoktan var olmaz vardan da yok olamaz değil mi? O zaman kontrolsüz yeme sonucu giren fazla enerji potansiyel enerji olarak yağ hücreleri şeklinde stoklanacaktır. Bu sürece stok takibi de diyebiliriz.

Yol Arkadaşı

Her türlü konuyu masaya yatırabileceğiniz, sebep sonuç ilişkilerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz harika bir fırsat. Kendinizi keşfetmek, gerçek değerinizi sahiplenmek için bu yolculukta yol arkadaşınız sizlerle birlikte. Anlamak, gerekirse birlikte düşmek, birlikte kalkmak bizim yolumuz. Saygı ve hassasiyetle...

Biz bir çok oyunun akışını değiştirdik, şimdi sıra sen de ...
Eski esarettir yeni özgürlüktür. Eskiyi bırakın, Yeniliğe ve özgürlüğe açılın…
Hayatının akışından memnun değimlisin? Kilolu olma nedeniniz ne olursa olsun, ister 5 kilo, ister 50 kilo fazlanız olsun, belki daha önce kezlerce denediniz, beklide bu ilk denemeniz olacak! Gelin birlikte yeni şeyler öğrenelim ve kendinizi baştan yaratın.
Ağaç değiliz… Bulunduğumuz yeri beğenmiyorsak değiştirmek bizim elimizde. İdeal kiloda, fit ve sağlıklı olmak için hastalanmayı beklemeyin. Fazla kilolardan kurtul, mucizeyi yaşa; gençleş, arın ve mücevhere sahip ol. Yeni hayatına hoş geldin.
Sen zeki bir kadınsın. Yeteneklisin. Beceriklisin. Hayatının birçok alanında başarılısın. Peki, o zaman neden kilo veremiyorsun? Kendini suçluyor musun? Kendine kızıyor musun_?_ _Artık bu sorunu çözemeyeceğinden korkmaya başladın mı?_ _İşte tam da bu noktada sana yardımcı olabilirim._
Başarı Hikayeleri
ŞİRİN T.
83,4 kg - 59 kg - 3 ay
DERYA B.
'87 kg - 68 kg - 3 ay
BAŞARI HİKAYELERİNİN TAMAMI
Bu hayat kısacık bir öyküden ibaret. Ve bu öykünün yazarı senden başkası değil. Bazı cümleleri başkalarının yazması, böyle devam etmesini gerektirmez. Şu andan itibaren öykü nasıl devam etsin?